Üretim Kapasitesi & Dağıtım

dras3

Muhteşem Üretim Kapasitesi

Üretim kapasitesi, ISOMAT‘ın esnekliğinin anahtarıdır. Agios Athanasios, Selanik’teki çağdaş üretim tesislerimiz tam otomatik üretim ve ambalajlama sistemlerinden oluşmakta, böylece yüksek üretim hacmi ve hızı garanti etmektedir. Şirket, ürün kalitesi, teslimat süreleri ve çalışma koşullarını sürekli iyileştirmek ve çevre kirlenmesinin potansiyel nedenlerini ortadan kaldırmak üzere bu sistemlerin sürekli evrimine yatırım yapar. Mart 2011’den bu yana, şirketin Balkan piyasalarına daha doğrudan ve daha yeterli bir şekilde hizmet verebilmesi için Belgrat, Sırbistan’da yeni bir ISOMATfabrikası işletmeye açılmıştır.

Müşterilerimizin ve ortaklarımızın yanında

Hızlı ve mükemmel hizmet, ISOMAT‘ın en büyük avantajlarından biridir. Çağdaş ve tam otomatik depolarımızda, daima her siparişe Tam Zamanında yanıt vermek üzere yeterli stok tutarız. Ayrıca, Depo Yönetimi Sistemimiz sayesinde, sipariş karşılama sürelerini kayda değer bir şekilde azaltmayı başardık.

Dağıtım Departmanı

Bu organizasyon tipi aynı zamanda ISOMAT Dağıtım Departmanı için de geçerlidir. Kendi kamyon filosu ve geniş taşıma acenteleri ağına dayalı olarak, ISOMAT, ürünlerinin yoğun bir müşteri ağına hızla ve güvenle teslim edilmesini garanti eder. Bu şekilde, inşaat sektörüne istikrarlı, güvenli ve hızlı bir şekilde hizmet veririz.