BAU 2017 ile ilgili ISOMAT raporları

ISOMAT Mimarlık, Malzemeler ve Sistemler alanında Dünyanın Önde Gelen Ticaret Fuarı olan ve 16-21 Ocak 2017 tarihleri arasında Münih, Almanya’da bulunan MesseMünchen’de gerçekleştirilen BAU 2017’ye ikinci defa başarılı bir şekilde katılmıştır.

ISOMAT’ın yenilenmiş stant alanında sergilediği birçok yenilik ile dünyanın dört bir yanından sayısız profesyonelin ilgisini çekerek, bunların şirketin geniş ürün yelpazesi ile tavsiye ettiği entegre yapı çözümleri ile tanışmasına imkan sağlamıştır. Mühendisler, yükleniciler, uygulayıcılar, satıcılar ve bireysel katılımcılar düz çatılar ve balkonlar için olan yenilikçi poliüretan su yalıtımı sistemleri, yeni nesil mikro çimento kaplamalar ve geniş döşeme ürün yelpazesi hakkında bilgilendirilmiştir.

ISOMAT,BAU’ya katılmak suretiyle hem Almanya’daki hem de dünya piyasasındaki varlığını güçlendirmiştir. Şirket günümüzde dünya çapında 50’den fazla ülkede faaliyet göstermekte olup, Romanya ve Sırbistan’da üretim yan kuruluşlarına ve Bulgaristan, Türkiye, Rusya ve Slovenya’da ticari alt kuruluşlara sahiptir.

BAU mimarlık ve yapı malzemeleri sektörlerinde dünyanın önde gelen fuarı konumundadır. Bu yılki etkinlik önceki yıllara ait rekorları kırarak, 45 ülkeden 250,000’den fazla ziyaretçi ve 2,120 katılımcıyı ağırlamıştır. Bunun yanı sıra, ağırlıklı olarak Türkiye, Rusya ve Çin’den gelen 80,000’in üzerinde Almanya dışı ziyaretçi BAU’nun yapı sektöründe faaliyet gösteren bütün profesyoneller için bir referans noktası olarak önemini sergilemektedir.

ISOMAT’ın bir sonraki durağı 10-13 Şubat 2017 tarihleri arasında Atina’da bulunanMetropolitan Expo ExhibitionCentre’da gerçekleştirilecek olan HORECA fuarı olacaktır.

_DSC3407-2_web