İsomat “The Big5” Dubai’te

ISOMAT, 21-24 Kasım 2016 tarihleri arasında Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai’deki Dubai Dünya Ticaret Merkezinde düzenlenecek olan Ortadoğu’nun en büyük uluslararası yapı ve inşaat fuarı olan “The Big5” Dubai e katılacak.

Zemin döşemelerimizin yanı sıra mikro-çimento kaplamalarımız, düz çatıların su yalıtımı için poliüretan sistemlerimiz gibi her türlü yapı uygulaması için entegre ürün çözümlerimizi inceleyebileceğiniz 7C311 numaralı Stantta bulunan ISOMAT’ın pavyonunda sizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.

big-five-2016-en-fb_tr_425%cf%87325

3000’i aşkın fuar katılımcısı ile “The Big5” Dubai, inşaat sektöründeki en büyük şirketler için bir buluşma yeri haline gelmektedir. Her yıl atölye çalışmalarının ve canlı ürün gösterimlerinin yanı sıra binlerce yenilikçi ürün sergilenmektedir. Ayrıca ziyaretçiler, yapı malzemeleri ve sistemleri teknolojisindeki en önemli gelişmelerden haberdar olma imkânını yakalamaktadırlar.

Dünyanın her yerinden yaklaşık 80000 ziyaretçiyi bir araya getiren “The Big5” Dubai için 2015 yılı, şimdiye kadarki en başarılı yıl oldu. En iyi şirketler ve profesyoneller, çoğunlukla yenilikçi ve yeşil teknolojilere odaklanarak ürünlerini sergilediler.

Fuarın açık olduğu saatler:

11:00-19:00

Daha fazla bilgi için fuarın internet sitesini ziyaret ediniz: www.thebig5.ae