ISOMAT, “Big 5” Dubai 2018 fuarında

ISOMAT 26 – 29 Kasım 2018 tarihlerinde BAE, Dubai’deki Dünya Ticaret Merkezinde gerçekleştirilecek olan Orta Doğudaki en büyük uluslararası inşaat fuarı olan “Big 5” fuarına 5. defa katılacaktır.

Salon 4, Stant D179’da yer alan ISOMAT’ın standını ziyaret ediniz ve modern inşaat sanayi ile ilgili geniş yelpazedeki ürün çözümlerimiz hakkında her şeyi öğreniniz. ISOMAT’ın deneyimli ve uzman personeli, ISOMAT PU SYSTEMS olan yenilikçi poliüretan su geçirmezlik sistemleri, ileri Poliüre su geçirmezlik ve kaplama sistemleri, endüstriyel kaplamalarının yanı sıra zeminler, duvarlar ve ankastre mobilya için mikro çimento ve dekoratif kaplamalar hakkında sizi bilgilendirecektir.

Son 39 yılda “Big 5” fuarı, inşaat endüstrisi ile ilgili olarak bölgenin en büyük ve en etkileyici ticaret fuarı olarak kendisini ortaya koymuştur. Her yıl “Big 5”, inşaat endüstrisindeki en son trendleri tanıtarak, müşterilerin ihtiyaçlarına uyarlanmış entegre inşaat çözümleri hakkında bilgilendirme yaparak ve lider global inşaat markaları ile bilgi paylaşımı ve ağ iletişimi için fırsatlar sunarak tüm dünyadan profesyonelleri cezp etmektedir.

Fuar açılış saatleri: 11:00-19:00

Daha fazla bilgi için fuarın internet sitesini ziyaret ediniz: www.thebig5.ae

ISOMAT hakkında daha fazla bilgi için www.isomat.com.tr adresine bakınız.