ISOMAT, “Big 5” Dubai 2017 fuarında

ISOMAT, 26–29 Kasım 2017 tarihlerinde BAE, Dubai’deki Dünya Ticaret Merkezinde gerçekleştirilecek olan Orta Doğudaki en büyük uluslararası inşaat fuarı olan “Big 5” fuarına 4. defa katılacaktır.

Salon 4, Standt D177’de yer alan ISOMAT’ın standını ziyaret ediniz ve modern inşaat sanayi ile ilgili geniş yelpazedeki ürün çözümlerimiz ile ilgili deneyimli ve uzman personelimizden bilgi alınız. Orada ISOMAT PU SYSTEMS olan ISOMAT’ın yenilikçi poliüretan su geçirmezlik sistemlerine, ileri Poliüre su geçirmezlik ve kaplama sistemlerine, endüstriyel kaplamalarına ve zeminler, duvarlar ve gömme mobilyalar ile ilgili mikro çimento ve dekoratif kaplamalarına yakından bir göz atabilirsiniz.

İnşaat sektöründe 38 yıldır varlığını gösteren “Big 5” fuarı, dünya çapındaki lider inşaat şirketleri için bir toplantı noktası olarak kendisini ortaya koymuştur. Bu yılki fuar teması, inşaat ve yapı sektöründeki en son gelişmelerden katılımcıları haberdar etmenin yanı sıra katılımcılarına birinci sınıf eğitim vermeyi, bilgi paylaşımı ve fikir alış-verişi konusunda katılımcılara bir fırsat sunmayı amaçlayan bir dizi oturum ve seminer içeren “Big 5 Talks” (Big 5 Konuşmaları) olacaktır.

Fuar ziyaret saatleri: 11:00-19:00

Daha fazla bilgi için www.thebig5.ae olan fuarın internet sitesini ziyaret ediniz.