ISOMAT, 2018 Kanada İnşaat Fuarında

ISOMAT, Kanada’daki ortağı Akrobond ile işbirliği içerisinde 28 – 30 Kasım 2018 tarihlerinde Kanada, Toronto’daki Metro Toronto Fuar Merkezinde düzenlenecek olan “Construct Canada” isimli uluslararası inşaat fuarına katılacaktır.

Geniş ürün yelpazemiz ve entegre inşaat çözümlerimiz hakkında her şeyi öğrenebileceğiniz Salon D, Stant 925’te yer alan ISOMAT’ın standına sizleri davet ediyoruz. ISOMAT’ın deneyimli ve uzman personeli, ISOMAT PU SYSTEMS olan yenilikçi poliüretan su geçirmezlik sistemleri, ileri Poliüre su geçirmezlik ve kaplama sistemleri, endüstriyel kaplamalarının yanı sıra zeminler, duvarlar ve ankastre mobilya için mikro çimento ve dekoratif kaplamalar hakkında sizi bilgilendirecektir.

“HomeBuilder & Renovator Expo”, “PM Expo”, “STONEX Canada” ve “World of Concrete Toronto Pavilion” ile birlikte “Kanada İnşaat Fuarı”, tasarım, mimari, inşaat mühendisliği ve gayrimenkul profesyonelleri ile ilgili Kuzey Amerika’nın en büyük yıllık ticaret fuarının bir parçasıdır. 30500’denf azla ziyaretçi ve 1600 katılımcı ile bu yılki fuar, ağ oluşturma, bilgi paylaşımı ve yeni malzemelerin, ürünlerin ve teknolojilerin keşfi ile ilgili ideal pazar yeri olacaktır.

Fuar ziyaret saatleri:

  • 28 & 29 Kasım: 10:00-17.00
  • 30 Kasım: 9:00-13:00

Daha fazla bilgi için www.thebuildingsshow.com fuar internet sitesini ziyaret ediniz.

Daha fazla bilgi için www.isomat.com.tr fuar internet sitesini ziyaret ediniz.