ECOBUILD 2016 fuarından ISOMAT raporları

ISOMAT, İngiltere’deki yetkili bayisi olan SHC ile işbirliği içerisinde olmak üzere, 8-10 Mart 2016 tarihleri arasında Londra’daki Excel fuar merkezinde düzenlenmiş olan ECOBUILD fuarına ilk defa katılmıştır.

Ziyaretçiler, 800’ü aşkın lider İngiltere ve uluslararası katılımcı ile tanışma fırsatı bulmuşlardır ve yeni bina, yenileme, ticari ve endüstriyel projeler ile ilgili 1,000’lerce ürünü ilk defa görme şansını yakalamışlardır.

ISOMAT’ın standında ziyaretçilerin dikkati, ISOMAT’ın poliüretan su yalıtımı çözümlerinin yanı sıra ISOMAT-THERMOSYSTEM komple dış termal-yalıtım sistemine çekilmiştir. Yılları aşkın deneyime ve kanıtlanmış know-how bilgisine sahip olan ISOMAT, bodrum katları, yüzme havuzları, banyolar, mutfaklar, depolar v.b. gibi rutubet problemlerin görülebileceği herhangi bir yerin su yalıtımı ile ilgili komple ürünler serisini sunmaktadır.

ISOMAT, 10-14 Mayıs 2016 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek olan 39. YAPI-TURKEY BUILD fuarındaki standında sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyacaktır.

20160309_140015_resized-2