ISOMAT, 2019 BAU Uluslararası Fuarında

ISOMAT, Almanya, Münih’te Messe München fuar merkezinde 14 – 19 Ocak 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan mimari, inşaat malzemeleri ve sistemleri ile ilgili Dünyanın lider fuarı olan BAU 2019’a katılacaktır.

Salon B6, Stand 229’da yer alan ISOMAT’ın standını ziyaret ediniz ve modern inşaat sanayi ile ilgili geniş yelpazedeki tüm ürün çözümleri hakkında bilgi alınız. ISOMAT’ın deneyim ve uzman personeli, diğer hususların arasında, ISOMAT PU SYSTEMS yenilikçi poliüretan su geçirmezlik ve kaplama sistemleri, ileri Poliüre su geçirmezlik ve kaplama sistemleri, endüstriyel zemin kaplama ürün grubunun yanı sıra zeminler, duvarlar ve gömme mobilya ile ilgili mikro çimento ve dekoratif kaplamaların tam ürün grubu hakkında ziyaretçileri bilgilendirecektir.

ISOMAT, 2019 BAU Uluslararası Fuarında

Fuar ziyaret saatleri:

  • Pazartesi – Cuma: 09:30-18:00
  • Cumartesi: 09:30-16:00

BAU, mimari, inşaat, planlama ve bina malzemeleri alanlarındaki profesyoneller için en önemli uluslararası ticaret fuarıdır. Bu iki yılda bir düzenlenen fuar boyunca 2,000’den fazla katılımcı, dünya çapından 250,000 üzerinde ziyaretçiye en son ürünleri, teknikleri ve uygulamaları sergileyecektir.

Ana fuar ile birlikte, BAU 2019’da bir dizi destekleyici etkinlik gerçekleştirilecektir. Forumlar, tartışmalar ve özel gösteriler yoluyla üst düzey katılımcılar, yenilikçi ürünleri, akıllı çözümleri ve proje örneklerini sergilemenin yanı sıra inşaat sanayinde en son trendleri keşfedecektir.

Daha fazla bilgi için fuarın internet sitesini ziyaret ediniz: www.bau-muenchen.com

www.isomat.com.tr internet sitesinde ISOMAT hakkında daha fazla bilgi edinin.

ISOMAT, 2018 Kanada İnşaat Fuarında

ISOMAT, Kanada’daki ortağı Akrobond ile işbirliği içerisinde 28 – 30 Kasım 2018 tarihlerinde Kanada, Toronto’daki Metro Toronto Fuar Merkezinde düzenlenecek olan “Construct Canada” isimli uluslararası inşaat fuarına katılacaktır.

Geniş ürün yelpazemiz ve entegre inşaat çözümlerimiz hakkında her şeyi öğrenebileceğiniz Salon D, Stant 925’te yer alan ISOMAT’ın standına sizleri davet ediyoruz. ISOMAT’ın deneyimli ve uzman personeli, ISOMAT PU SYSTEMS olan yenilikçi poliüretan su geçirmezlik sistemleri, ileri Poliüre su geçirmezlik ve kaplama sistemleri, endüstriyel kaplamalarının yanı sıra zeminler, duvarlar ve ankastre mobilya için mikro çimento ve dekoratif kaplamalar hakkında sizi bilgilendirecektir.

“HomeBuilder & Renovator Expo”, “PM Expo”, “STONEX Canada” ve “World of Concrete Toronto Pavilion” ile birlikte “Kanada İnşaat Fuarı”, tasarım, mimari, inşaat mühendisliği ve gayrimenkul profesyonelleri ile ilgili Kuzey Amerika’nın en büyük yıllık ticaret fuarının bir parçasıdır. 30500’denf azla ziyaretçi ve 1600 katılımcı ile bu yılki fuar, ağ oluşturma, bilgi paylaşımı ve yeni malzemelerin, ürünlerin ve teknolojilerin keşfi ile ilgili ideal pazar yeri olacaktır.

Fuar ziyaret saatleri:

  • 28 & 29 Kasım: 10:00-17.00
  • 30 Kasım: 9:00-13:00

Daha fazla bilgi için www.thebuildingsshow.com fuar internet sitesini ziyaret ediniz.

Daha fazla bilgi için www.isomat.com.tr fuar internet sitesini ziyaret ediniz.

ISOMAT, “Big 5” Dubai 2018 fuarında

ISOMAT 26 – 29 Kasım 2018 tarihlerinde BAE, Dubai’deki Dünya Ticaret Merkezinde gerçekleştirilecek olan Orta Doğudaki en büyük uluslararası inşaat fuarı olan “Big 5” fuarına 5. defa katılacaktır.

Salon 4, Stant D179’da yer alan ISOMAT’ın standını ziyaret ediniz ve modern inşaat sanayi ile ilgili geniş yelpazedeki ürün çözümlerimiz hakkında her şeyi öğreniniz. ISOMAT’ın deneyimli ve uzman personeli, ISOMAT PU SYSTEMS olan yenilikçi poliüretan su geçirmezlik sistemleri, ileri Poliüre su geçirmezlik ve kaplama sistemleri, endüstriyel kaplamalarının yanı sıra zeminler, duvarlar ve ankastre mobilya için mikro çimento ve dekoratif kaplamalar hakkında sizi bilgilendirecektir.

Son 39 yılda “Big 5” fuarı, inşaat endüstrisi ile ilgili olarak bölgenin en büyük ve en etkileyici ticaret fuarı olarak kendisini ortaya koymuştur. Her yıl “Big 5”, inşaat endüstrisindeki en son trendleri tanıtarak, müşterilerin ihtiyaçlarına uyarlanmış entegre inşaat çözümleri hakkında bilgilendirme yaparak ve lider global inşaat markaları ile bilgi paylaşımı ve ağ iletişimi için fırsatlar sunarak tüm dünyadan profesyonelleri cezp etmektedir.

Fuar açılış saatleri: 11:00-19:00

Daha fazla bilgi için fuarın internet sitesini ziyaret ediniz: www.thebig5.ae

ISOMAT hakkında daha fazla bilgi için www.isomat.com.tr adresine bakınız.

ISOMAT, “Big 5” Dubai 2017 fuarında

ISOMAT, 26–29 Kasım 2017 tarihlerinde BAE, Dubai’deki Dünya Ticaret Merkezinde gerçekleştirilecek olan Orta Doğudaki en büyük uluslararası inşaat fuarı olan “Big 5” fuarına 4. defa katılacaktır.

Salon 4, Standt D177’de yer alan ISOMAT’ın standını ziyaret ediniz ve modern inşaat sanayi ile ilgili geniş yelpazedeki ürün çözümlerimiz ile ilgili deneyimli ve uzman personelimizden bilgi alınız. Orada ISOMAT PU SYSTEMS olan ISOMAT’ın yenilikçi poliüretan su geçirmezlik sistemlerine, ileri Poliüre su geçirmezlik ve kaplama sistemlerine, endüstriyel kaplamalarına ve zeminler, duvarlar ve gömme mobilyalar ile ilgili mikro çimento ve dekoratif kaplamalarına yakından bir göz atabilirsiniz.

İnşaat sektöründe 38 yıldır varlığını gösteren “Big 5” fuarı, dünya çapındaki lider inşaat şirketleri için bir toplantı noktası olarak kendisini ortaya koymuştur. Bu yılki fuar teması, inşaat ve yapı sektöründeki en son gelişmelerden katılımcıları haberdar etmenin yanı sıra katılımcılarına birinci sınıf eğitim vermeyi, bilgi paylaşımı ve fikir alış-verişi konusunda katılımcılara bir fırsat sunmayı amaçlayan bir dizi oturum ve seminer içeren “Big 5 Talks” (Big 5 Konuşmaları) olacaktır.

Fuar ziyaret saatleri: 11:00-19:00

Daha fazla bilgi için www.thebig5.ae olan fuarın internet sitesini ziyaret ediniz.

BAU 2017 ile ilgili ISOMAT raporları

ISOMAT Mimarlık, Malzemeler ve Sistemler alanında Dünyanın Önde Gelen Ticaret Fuarı olan ve 16-21 Ocak 2017 tarihleri arasında Münih, Almanya’da bulunan MesseMünchen’de gerçekleştirilen BAU 2017’ye ikinci defa başarılı bir şekilde katılmıştır.

ISOMAT’ın yenilenmiş stant alanında sergilediği birçok yenilik ile dünyanın dört bir yanından sayısız profesyonelin ilgisini çekerek, bunların şirketin geniş ürün yelpazesi ile tavsiye ettiği entegre yapı çözümleri ile tanışmasına imkan sağlamıştır. Mühendisler, yükleniciler, uygulayıcılar, satıcılar ve bireysel katılımcılar düz çatılar ve balkonlar için olan yenilikçi poliüretan su yalıtımı sistemleri, yeni nesil mikro çimento kaplamalar ve geniş döşeme ürün yelpazesi hakkında bilgilendirilmiştir.

ISOMAT,BAU’ya katılmak suretiyle hem Almanya’daki hem de dünya piyasasındaki varlığını güçlendirmiştir. Şirket günümüzde dünya çapında 50’den fazla ülkede faaliyet göstermekte olup, Romanya ve Sırbistan’da üretim yan kuruluşlarına ve Bulgaristan, Türkiye, Rusya ve Slovenya’da ticari alt kuruluşlara sahiptir.

BAU mimarlık ve yapı malzemeleri sektörlerinde dünyanın önde gelen fuarı konumundadır. Bu yılki etkinlik önceki yıllara ait rekorları kırarak, 45 ülkeden 250,000’den fazla ziyaretçi ve 2,120 katılımcıyı ağırlamıştır. Bunun yanı sıra, ağırlıklı olarak Türkiye, Rusya ve Çin’den gelen 80,000’in üzerinde Almanya dışı ziyaretçi BAU’nun yapı sektöründe faaliyet gösteren bütün profesyoneller için bir referans noktası olarak önemini sergilemektedir.

ISOMAT’ın bir sonraki durağı 10-13 Şubat 2017 tarihleri arasında Atina’da bulunanMetropolitan Expo ExhibitionCentre’da gerçekleştirilecek olan HORECA fuarı olacaktır.

_DSC3407-2_web

ISOMAT, uluslararası 2017 BAU fuarında

ISOMAT Almanya Münih’te Messe Fuar alanında 16-21 Ocak 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan BAU 2017 mimarlık ve yapı malzemeleri ve sistemleri uluslararası fuarına katılacaktır.

ISOMAT burada Hall A6, Stant 331 de geniş ürün yelpazesi ve entegre yapı çözümlerini sunacaktır. Bunların arasında, özellikle ilgi çekici olan şirkete ait yeni poliüretan ürünler ve sağladıkları çözümlerdir.

Bizleri ziyaret etmeniz ve yakından tanışma fırsatı bulmak bizleri mutlu edecektir.

bau-2017-tr

Fuar Çalışma Saatleri:

  • 16-20 Ocak 2017: 09.30-18.00
  • 21 Ocak 2017: 09.30-17.00

Uluslararası BAU fuarı mimari ve yapı malzemeleri ile ilgili en büyük fuar ve bu alanda hizmet sunanların en önemli buluşma noktasıdır. Bu yıl gerçekleştirilecek olan fuara 40 ülkeden 2000 fuar katılımcısı ile 250.000’in üzerindeziyaretçi beklenmektedir.

BAU fuar alanın 180.000 metrekare alanda profesyonel ve özel tüketiciler için gerek yeni yapılara gerekse yenileme ve restorasyonlaramimari çözümler, dekorasyon fikirleri, yapı malzemeleri ve sistemleri sunulmaktadır.

Daha fazla bilgi için www.bau-muenchen.com adresini ziyaret ediniz.

İsomat “The Big5” Dubai’te

ISOMAT, 21-24 Kasım 2016 tarihleri arasında Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai’deki Dubai Dünya Ticaret Merkezinde düzenlenecek olan Ortadoğu’nun en büyük uluslararası yapı ve inşaat fuarı olan “The Big5” Dubai e katılacak.

Zemin döşemelerimizin yanı sıra mikro-çimento kaplamalarımız, düz çatıların su yalıtımı için poliüretan sistemlerimiz gibi her türlü yapı uygulaması için entegre ürün çözümlerimizi inceleyebileceğiniz 7C311 numaralı Stantta bulunan ISOMAT’ın pavyonunda sizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.

big-five-2016-en-fb_tr_425%cf%87325

3000’i aşkın fuar katılımcısı ile “The Big5” Dubai, inşaat sektöründeki en büyük şirketler için bir buluşma yeri haline gelmektedir. Her yıl atölye çalışmalarının ve canlı ürün gösterimlerinin yanı sıra binlerce yenilikçi ürün sergilenmektedir. Ayrıca ziyaretçiler, yapı malzemeleri ve sistemleri teknolojisindeki en önemli gelişmelerden haberdar olma imkânını yakalamaktadırlar.

Dünyanın her yerinden yaklaşık 80000 ziyaretçiyi bir araya getiren “The Big5” Dubai için 2015 yılı, şimdiye kadarki en başarılı yıl oldu. En iyi şirketler ve profesyoneller, çoğunlukla yenilikçi ve yeşil teknolojilere odaklanarak ürünlerini sergilediler.

Fuarın açık olduğu saatler:

11:00-19:00

Daha fazla bilgi için fuarın internet sitesini ziyaret ediniz: www.thebig5.ae

ISOMAT, 39. YAPI-TURKEYBUILD fuarına davet ediyor

ISOMAT, 10 ve 14 Mayıs 2016 tarihleri arasında İstanbul, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenecek olan 39. Uluslararası YAPI-TURKEYBUILD fuarına katılacaktır.

ISOMAT, ziyaretçilerine geniş bir ürün gamı ve çok sayıda entegre inşaat çözümü sunmak için 2. Salonda (352 no’lu Stant) olacaktır. Diğerlerinin yanı sıra şirket, mikro çimento kaplamalar, akrilik kaplamalar, vernikler ve ayrıca epoksi ve poliüretan yer kaplamaları dahil kendi poliüretan su yalıtımı sistemlerini ve kendi zemin kaplama sistemlerini tanıtacaktır.

Bizi ziyaret etmenizden ve bizi şahsen tanımınızdan büyük memnuniyet duyacağız.

banner-yapi-website-tr-2016

Fuar ziyaret saatleri:

10-13 Mayıs: 10:00-19:00
14 Mayıs: 10:00-18:00

İlk defa 1978 yılında düzenlenen YAPI – TURKEYBUILD İstanbul fuarı, kendi türünde en büyük fuar haline gelmiştir. Türkiye, Balkanlar, eski CIS ülkeleri Kuzey Afrika ve Orta Doğuda inşaat sanayinin en önemli bölgeler arası buluşmasıdır. Bu yıl, toplam yüzölçümü 100,000 m2 olmak üzere fuar alanı önemli derece büyümüştür.

Daha fazla bilgi için lütfen internet sitesini ziyaret diniz.

ECOBUILD 2016 fuarından ISOMAT raporları

ISOMAT, İngiltere’deki yetkili bayisi olan SHC ile işbirliği içerisinde olmak üzere, 8-10 Mart 2016 tarihleri arasında Londra’daki Excel fuar merkezinde düzenlenmiş olan ECOBUILD fuarına ilk defa katılmıştır.

Ziyaretçiler, 800’ü aşkın lider İngiltere ve uluslararası katılımcı ile tanışma fırsatı bulmuşlardır ve yeni bina, yenileme, ticari ve endüstriyel projeler ile ilgili 1,000’lerce ürünü ilk defa görme şansını yakalamışlardır.

ISOMAT’ın standında ziyaretçilerin dikkati, ISOMAT’ın poliüretan su yalıtımı çözümlerinin yanı sıra ISOMAT-THERMOSYSTEM komple dış termal-yalıtım sistemine çekilmiştir. Yılları aşkın deneyime ve kanıtlanmış know-how bilgisine sahip olan ISOMAT, bodrum katları, yüzme havuzları, banyolar, mutfaklar, depolar v.b. gibi rutubet problemlerin görülebileceği herhangi bir yerin su yalıtımı ile ilgili komple ürünler serisini sunmaktadır.

ISOMAT, 10-14 Mayıs 2016 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek olan 39. YAPI-TURKEY BUILD fuarındaki standında sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyacaktır.

20160309_140015_resized-2

Las Vegas’taki World of Concrete (Beton Dünyası) fuarından ISOMAT raporları

ISOMAT, 2 ve 5 Şubat 2016 tarihleri arasında A.B.D. Las Vegas’taki Las Vegas Konferans Merkezinde düzenlenmiş olan World of Concrete fuarına ilk defa katılmıştır.

Fuar, beklentileri aşmış ve yedi yıldaki en büyük World of Concrete fuarı olmuştur. Beton endüstrisi ile ilgili bu önemli fuar, 2015 yılında 55.779 sayısından 60.110 kayıtlı profesyonele ulaşmıştır. 2015 yılına kıyasla 67.000 net metre fit daha fazla artışla 743.889’den fazla net fit kare yerde ürünlerini sergileyen 1.532’den fazla şirkete sahiptir.

ISOMAT’ın standında ziyaretçilerin dikkati, su yalıtım ürünleri, yapıştırıcılar, dolgu macunları ve zemin kaplamaları içeren ISOMAT PU SYSTEMS yenilikçi poliüretan su yalıtımı sistemlerine, ISOMAT COLOR SYSTEM iç mekan ve dış mekan boya ürün gruplarına, zeminler ve duvarlar için mikro çimentoya ve ayrıca epoksi zemin kaplamalarına çekilmiştir.

ISOMAT, 8-10 Mart 2016 tarihleri arasında Londra’da düzenlenecek olan Ecobuild fuarındaki standında sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyacaktır.

woc-report-small-site