ISOMAT Dağıtıcısı Ol

Neden ISOMAT dağıtıcısı olasınız?

Rekabet ortamında çalışmaya ve gelirinize katkıda bulunacak bir tedarikçiye ihtiyacınız mı var? Distribütor odaklı çalışan bir üretici olan ISOMAT,ortaklarıyla oluşturduğu ilişkilere önem vermekte ve dağıtım ağını sürekli olarak geliştirerek dünya çabında başarıyı ve yükselmeyi amaçlamaktadır.

Dağıtıcı Faydaları

İnşaat işlemlerini konu alan geniş bir alanda oluşabilecek sorunlarının çözümü için uğraşan güvenilir bir üretici şirket ile bağlılık.

Sayısı 200’ü aşan güvenilir ve kullanıcı dostu, geniş kapsamlı ürüne erişim. Özenle seçilmiş hammade, otomatik üretim ve paketleme hattımız ve Yerinde Kalite Kontrol sistemimizin kullanımı sonucu yüksek kalite garantisi. Piyasa ihtiyaçlarına göre, kendi Araştırma & Geliştirme laboratuarlarımızda yeni ürün, hammadde ve inşaat sektöründeki en son yeniliklerinin geliştirilmesi. Deneyimli mühendis ekibimiz tarafından nitelikli eğitim ve teknik destek.

Özel İhracat Satış Temsilcilerimiz tarafından profesyonel yardım.

Distribütör Hizmetleri

Distribütor odaklı çalışan bir üretici olan ISOMAT, katma değerli hizmetler sunarak, distribütörlerinin gelişmesine büyük önem verir: Özel satış destek ve tanıtım araçları. Teknik destek ve internet sitesi/ piyasa ziyaretleri. Düzenli eğitim (distribütör oryantasyon eğitimi, ürün uygulama seminerleri vb.) Online ürün ve entegre sistem sorunlarının çözümü.

ISOMAT dağıtım ağının bir parçası olmak istiyorsanız, export@isomat.eu adresiyle irtibata geçiniz.