İhracat

Dünya çapında mevcudiyet

Hedefimiz, ürünlerimizin mümkün olduğu kadar çok piyasaya ulaşmasıdır, bu nedenle dışa açılma çabalarımızı sürekli yoğunlaştırırız. Deneyimli ve son derece nitelikli ihracat satış temsilcilerimiz, hem ürünlerimizin özellikleri ve doğru uygulanması konusundaki teknik uzmanlıklarını,hem de müşterilere satışlarını arttıracak çok sayıdaki promosyon malzemesini sağlamak suretiyle dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizi desteklemeye kendilerini adamışlardır. Bugün bağlı şirketler ya da yerel distribütörler aracılığıyla Avrupa, Asya, Amerika, Ortadoğu ve Afrika’da 35’den fazla ülkede faaliyet göstermekteyiz.

ISOMAT ROMANIA S.R.L.
Şirket 2000 yılında Bükreş, Romanya’da kuruldu. ISOMAT ürünlerinin Romanya piyasasındaki münhasır distribütörü ve satıcısını teşkil etmektedir.

ISOMAT INTERNATIONAL E.O.O.D.
Şirket faaliyete 2004 yılında Sofya’da başladı ve ISOMAT ürünlerinin Bulgar piyasasındaki münhasır temsilcisi ve distribütörünü teşkil etmektedir.

ISOMAT D.O.O.
Şirket 2005 yılında Belgrat’da kuruldu ve ISOMAT ürünlerinin Sırp piyasasındaki münhasır distribütörünü teşkil etmektedir. Mart 2011’den itibaren, ISOMAT D.O.O., Simanovci, Belgrat’da yeni ISOMAT fabrikasının faaliyete başlamasıyla ticaret şirketinden üretici şirkete dönüştü.

İSOMAT YAPI KİMYASALLARI VE TİC.LTD.ŞTİ.
ISOMAT’ın Türkiye’deki bağlı şirketi Kasım 2013’de İstanbul’da kurulmuş olup, o tarihten bu yana şirketin ürünlerinin Türk piyasasındaki münhasır acentesi ve distribütörü olarak faaliyet göstermektedir.

Rusya’daki TEMSİLCİLİK bürosu
Ekim 2013’de, ISOMAT’ın Moskova temsilcilik bürosu açılmış olup, bu büro ağırlıklı olarak yerel piyasanın ihtiyaçlarını takip etmek, şirketin faaliyetlerini genişletme imkanlarını araştırmak, mevcut ve potansiyel müşterilerine teknik destek ve eğitim sağlamak ile teknik projeler için ürünlerini belirlemekten sorumludur. Temsilcilik bürosu yakın bir tarihte ISOMAT’ın Rusya’daki bağlı şirketi olarak faaliyet gösterecektir.